סל הקניות 

רחוב האשל 5 פארק התעשייה הדרומי קיסריה טלפון:04-6344681
 כל המחירים באתר כוללים מע"מ ומשלוח
Multivac logo לוגו מולטיוואק

 
עמוד ראשי ◄ אודותינו

מולטיואק – פרופיל חברה

 פתרונות אריזה מקצה לקצה

חברת מולטיואק  הינה ספקית פתרונות אריזה כוללים ויצרנית מכונות האריזה המובילה בתחומה בעולם.

אנו מתחייבים לספק ללקוחותינו:

אריזה טובה יותר – התאמת הפתרון אופטמאלי מבחינת הצרכים העסקיים, פונקציונאליות ומחיר.

תהליך אריזה משופר – אנו פועלים על מנת ליעל את תהליך האריזה בכללות, על מנת ליצר עבורך את הערך הגבוה ביותר והחזר ההשקעה המהיר ביותר.

 

למה אנחנו:

  • פתרונות אריזה כוללים - תמיכה מלאה בתהליך הבחירה של הפתרון המתאים ביותר עבורך
  • איכות ללא פשרות – בדיקות קבלה המבטיחות כי המכונות יתפקדו כפי שאתה מצפה
  • ורסטיליות – הידע שלנו זמין לך בכל עת לקבלת תמיכה ועזרה מיידים
  • היגיינה – המערכות שלנו נבנו תוך הקפדה וחשיבה על עמידה בתנאי סניטריה מחמירים
  • מקסימום בטיחות – המערכות שלנו נבנו תוך שימת לב מירבית לבטיחות העובד והסביבה.
  • חדשנות – אנו לא מפסיקים לפתח את הדגם החדש והמתאים יותר לעולם העסקים בו אתה חי.

הממליצים הטובים ביותר שלנו הינם הלקוחות שלנו – אנו פועלים בשווקים רבים. בקרב לקוחותיה של מולטיואק קיימות חברות ייצור תעשייתיות וכן חברות קטנות ובינוניות במגוון מגזרים ובכללם: מזון, מוצרים סטריליים, מוצרים רפואיים, מוצרים חקלאיים, עשה-זאת-בעצמך, מוסדות פיננסיים (בנקים, משרדי ממשלה), ומבחר מוצרי צריכה ומוצרים תעשייתיים נוספים.

מולטיואק בישראל – BPS בע"מ, חברת בת של קבוצת מולטיואק, מספקת עבורכם ייעוץ מקיף  ואמין בנושאי האריזה וזאת כדי לוודא שתקבלו את ההחלטה הטובה ביותר לגבי מוצריכם מבחינת הטכניקה, החיסכון ועיצוב האריזה ולגבי התמיכה שלאחר המכירות.   

החזון שלנו הוא לשרת  ללא פשרות את כל הלקוחות בעלי מכונות מולטיואק הקיימים ולהתמקד בהגדלת השוק בקרב המגזרים המסורתיים ובתעשיות החדשות המציגות טכנולוגיות חדישות. אנו מתחייבים לספק פתרונות אריזה טובים יותר לאריזת מוצריהן על מנת שיפיקו תועלת מרבית ממערך האריזה ויתחרו היטב בשווקי הצריכה המקומיים ובחו"ל.  

 

פרטים ליצירת קשר

טלפון: 04-6344681

פקס: 04-6344678
sales@multivac-bps.co.il 

ברוכים הבאים לאתר המוביל בישראל, אשר ייתן מענה לצרכים שלכם בתחום האריזה בוואקום. מולטיואק מייצרת מכונות לאריזה בוואקום כבר למעלה מ־50 שנה; רשת השירות והתמיכה המקיפה שלנו מבטיחה כי נהיה תמיד הבחירה הראשונה של המקצוענים בכל העולם.
spacer


קבוצת מולטיואק היא אחת היצרנות המובליות בעולם של מכונות אריזה למסעדות, לבתי מלון, לחברות קייטרינג, למוצרי מזון, למוצרים רפואים סטריליים ולמוצרים תעשייתיים,
למעלה מ 100,000 מכונות מולטיואק נמכרו ברחבי העולם מאז ייסודה של החברה ב 1961. 

המכונות שלנו הן תו התקן המשמש למדידת איכותן של מכונות אחרות לאריזה בוואקום, ואנו שואפים לוודא כי נציע תמיד ערך מעולה של המכונות הטובות ביותר.

מולטיואק, אשר החלה את דרכה עם מכונה קטנה לאריזה בוואקום שאותה תכנן ובנה המייסד, ספ האגנמולר, במוסך שלו ב 1961, היא כיום תאגיד בין לאומי בבעלות פרטית,
המעניק שירות ללקוחות ביותר מ 140 מדינות ברחבי העולם.

מולטיואק היא הסמכות העליונה בתחום מכונות האריזה התרמופורמינג, מכונות לאריזה בוואקום, אמצעי איטום למגשים ומערכות תיוג.

המוטו של החברה שלנו "לארוז טוב יותר" משקף את ייעודנו לספק לכל לקוח את פתרון האריזה הטוב ביותר. מולטיואק מתאימה את המכונות באופן פרטני, העונה על דרישות הייצור, המוצר והאריזה של כל לקוח ולקוח. 
מכונת ואקום             מכונת ואקום למזון             מכונת ואקום למכירה             אריזת ואקום            אריזת ואקום למזון  
Powered by  Shopsystem חנות וירטואלית