סל הקניות 

רחוב האשל 5 פארק התעשייה הדרומי קיסריה טלפון:04-6344681
 כל המחירים באתר כוללים מע"מ ומשלוח
Multivac logo

 
עמוד ראשי ◄ מאמרים ◄ חשיבות מכונת ואקום מאמר

חשיבות מכונת ואקום לעסק שלך:
על מנת להבטיח אריזה ואטימה נכונה, מומלץ לקנות מכונה טובה ואמינה, בכזה מקרה תמיד עדיף ללכת על מותג בעל שם ומוניטין.

מכונת ואקום לאריזה היא הכרחית לכל בית עסק, אם חשובים לנו האנשים שקרובים אלינו ,אלו שמכירים אותנו ואת השירותים שאנחנו מספקים ואפילו הבריאות שלנו, במיוחד בעידן שבו כל מתקפת חיידקים גורמת לבהלה, מכונת ואקום לאריזה איכותית תבטיח את ההגנה המקסימלית (במידה ונעשה שימוש נכון) על המזון  והסביבה שלנו.

ברור שכבני אדם אנחנו נחשפים למגע עם אנשים וסביבה, בע"ח ,לכלוך ומספיק חיידקים שיכול להרע לנו , אז למה באמת אנחנו לפגוע בעצמנו עוד?

ההחלטה בידיים של כולנו, האם אנחנו בנויים לשינוי הקל הזה על מנת להבטיח שנהיה מוגנים ובריאים יותר?

בואו ונבחן את האפשרויות שיש לנו.

קלות וזמינות:

היופי הוא בפשטות שמכונת ואקום לאריזה קלה לתפעול, זהו רק עניין של כמה שניות לתפעול רלוונטי והידעתם- המכונות כיום זולות מתמיד וניתן למצוא אותן בזמינות בכל מקום, עקב המודעות החברתית והתרבותית.

כמו שיש לנו את ההבנה לגביי שטיפת ידיים והיגיינה, יש לנו את ההבנה לצורך במכונת ואקום למזון, שיבטיח שאין חיידקים במוצר וטריות שנמשכת לאורך זמן.


ערך מוסף

כמה פעמים כבר קרה שהלקוח שלכם הזמין מכם והגיע עם תלונה על אורך חיי המדף שלו,טעם או צבע?

מעבר לחוויית שירות שאתם יכולים להעניק ללקוחות שלכם, למכונת ואקום לאריזה יש ערך מוסף שהוא מבטיח ללקוחות שלכם שהמוצר יהיה בצורה השמורה ביותר ולא יהרס במרקם או בטעם שלו.

הוא נשמר כאילו בזה הרגע חתכתם את הבשר או הוצאתם את המנה שתעשה את האירוע למיוחד , ואת הלקוחות?

בזכות מכונת ואקום לאריזה הלקוחות יהיו שלכם לתמיד, עם החוויה שהענקתם להם בטריות שאין לה מתחרים!


השקעה ורווח

השקעה במכונת ואקום לאריזה היא השקעה קטנה ביחס לרווח הפוטנציאלי של כל עסק ועסק, מבטיחה לכם שימוש רב פעמי וחסכון במוצרים שלכם, במקום לזרוק דברים לפח, לתת להם להתקלקל,

 כאן מכונת הואקום לאריזה נכנסת לפעולה ודואגת שלא תבזבזו יותר ממה שתצטרכו, יהיה לכם מספיק ואפילו יותר.

 ההחלטה בידכם- בהצלחה!

ברוכים הבאים לאתר המוביל בישראל, אשר ייתן מענה לצרכים שלכם בתחום האריזה בוואקום. מולטיואק מייצרת מכונות לאריזה בוואקום כבר למעלה מ־50 שנה; רשת השירות והתמיכה המקיפה שלנו מבטיחה כי נהיה תמיד הבחירה הראשונה של המקצוענים בכל העולם.
spacer


קבוצת מולטיואק היא אחת היצרנות המובליות בעולם של מכונות אריזה למסעדות, לבתי מלון, לחברות קייטרינג, למוצרי מזון, למוצרים רפואים סטריליים ולמוצרים תעשייתיים,
למעלה מ 100,000 מכונות מולטיואק נמכרו ברחבי העולם מאז ייסודה של החברה ב 1961. 

המכונות שלנו הן תו התקן המשמש למדידת איכותן של מכונות אחרות לאריזה בוואקום, ואנו שואפים לוודא כי נציע תמיד ערך מעולה של המכונות הטובות ביותר.

מולטיואק, אשר החלה את דרכה עם מכונה קטנה לאריזה בוואקום שאותה תכנן ובנה המייסד, ספ האגנמולר, במוסך שלו ב 1961, היא כיום תאגיד בין לאומי בבעלות פרטית,
המעניק שירות ללקוחות ביותר מ 140 מדינות ברחבי העולם.

מולטיואק היא הסמכות העליונה בתחום מכונות האריזה התרמופורמינג, מכונות לאריזה בוואקום, אמצעי איטום למגשים ומערכות תיוג.

המוטו של החברה שלנו "לארוז טוב יותר" משקף את ייעודנו לספק לכל לקוח את פתרון האריזה הטוב ביותר. מולטיואק מתאימה את המכונות באופן פרטני, העונה על דרישות הייצור, המוצר והאריזה של כל לקוח ולקוח. 
מכונת ואקום             מכונת ואקום למזון             מכונת ואקום למכירה             אריזת ואקום            אריזת ואקום למזון             
Powered by  Shopsystem חנות וירטואלית