סל הקניות 

רחוב האשל 5 פארק התעשייה הדרומי קיסריה טלפון:04-6344681
 כל המחירים באתר כוללים מע"מ ומשלוח
Multivac logo

 
עמוד ראשי ◄ מאמרים ◄ שקיות ואריזות ואקום מאמר
אז מה הן בדיוק שקיות ואריזות ואקום?
ואקום הוא החוסר של חומר בנפח של חלל.ריק חלקי המבוטא על ידי יחידות של לחץ

צרות בגן עדן
אמנם הגענו לעידן בו הכל כבר מהונדס מספיק כדי להחזיק זמן על המדף, אבל האם זה באמת כך? ממש לא!
תהליך החמצון של הקיים באוויר (התהליך עצמו נקרא חימצון אטמוספרי) גורם לכל תוצר באשר הוא להתקלקל עם הזמן,עקב גידול של בקטריות ופטריות, התחמצנות המוצר גורמת לחיידקים להתרבות ולמוצר לאבד מחיוניותו, מצבעו, וכמובן טעמו.
ומה הפתרון שלנו? אריזות ואקום למזון.
באריזת ואקום הנעשית בצורה נכונה, באמצעות מכונת ואקום לאריזה, המזון נאטם בצורה צמודה, ללא אפשרות של אוויר להכלא בפנים, בצמידות וכך בעצם מאריך את אורך חיי המזון שלנו בעד פי5 יותר זמן!
עיקר המזון שעליו מדובר הוא מזון יבש כמו דגנים,גבינה,אגוזים ומוצרים מעושנים שונים (דג מעושן,בשר מעושן, קפה) ומומלץ גם למוצרים טריים.
בביגוד ניתן גם להשתמש במכונות ואקום, זאת על מנת לצמק את נפח הבגד וכך ניתן לארוז ביעילות ובתוך ניצול כמעט מקסימלי את תוכן המיכל שאליו מעבירים את הציוד (מזוודות/ארונות ועוד)

למה אנו זוקוקים לשקיות ואקום/ אריזות ואקום למזון?

כשמדברים על אריזות ואקום למזון אנו ישר חושבים על תקופה אחרת בהיסטוריה של עולם המזון, תקופה שבה הכל היה במטרה להאריך את חיי המזון המוקצב,
עברנו את התקופה וכיום הכל מהונדס היטב, אבל אנחנו עוד רחוקים ממושלם.
לכן הטכנולוגיה ממשיכה להתקדם והשתדרג גם בתחום זה, על מנת להגן עלינו ועל יקירנו מחיידקים שונים

למי זה מתאים?
לכולם.
כל מי שחשוב לו אורך חיי המדף של המזון שלו, טריות והערכים התזונתיים הנכונים של המזון ירצה ,ומומלץ להשתמש באריזות ואקום, לפי כך מומלץ לקנות מכונת ואקום לאריזה איכותית.
איכות היא משהו שנוגע לכולנו.
החל מבעלי מסעדות שרוצים לשמור על טריות המזון, להבטיח שהמוצר שלהם עומד בסטנדרט שמציבים, הורים השולחים את הילדים לביה"ס עם אוכל ולא רוצים שיתקלקל, כל מי שנוסע לטייל בעולם ואורז את הדברים ורוצה שיכנסו היטב למזוודה.
מכונות הואקום לאריזה ומוצרייה נמצאים סביבנו מבלי שידעתם בכלל, הם עוזרים לנו לשמור על הדברים

מוצרים נוספים הקשורים באריזות ואקום

מוצרים נוספים הקשורים באותו משפחה ובשימוש בחיי היום יום שלנו הם החל מאריזות ואקום למזון, בקבוקי ואקום, צנצנות, מיכליות ואקום ושקיות ואקום.

מסקנה- מכונות ואקום- כן או לא?
שקיות ואריזות הואקום הינם חלק בלתי נפרד מעולמנו, הם מועיליםלנו בשמירה מפני חיידקים ועל אורך חיי המדף של המוצרים השונים, לארוז ומעל הכל- מקלים עלינו.
ניתן תמיד למצוא מכונת ואקום איכותית שתעשה זאת על ידי חיפוש נכון.
ברוכים הבאים לאתר המוביל בישראל, אשר ייתן מענה לצרכים שלכם בתחום האריזה בוואקום. מולטיואק מייצרת מכונות לאריזה בוואקום כבר למעלה מ־50 שנה; רשת השירות והתמיכה המקיפה שלנו מבטיחה כי נהיה תמיד הבחירה הראשונה של המקצוענים בכל העולם.
spacer


קבוצת מולטיואק היא אחת היצרנות המובליות בעולם של מכונות אריזה למסעדות, לבתי מלון, לחברות קייטרינג, למוצרי מזון, למוצרים רפואים סטריליים ולמוצרים תעשייתיים,
למעלה מ 100,000 מכונות מולטיואק נמכרו ברחבי העולם מאז ייסודה של החברה ב 1961. 

המכונות שלנו הן תו התקן המשמש למדידת איכותן של מכונות אחרות לאריזה בוואקום, ואנו שואפים לוודא כי נציע תמיד ערך מעולה של המכונות הטובות ביותר.

מולטיואק, אשר החלה את דרכה עם מכונה קטנה לאריזה בוואקום שאותה תכנן ובנה המייסד, ספ האגנמולר, במוסך שלו ב 1961, היא כיום תאגיד בין לאומי בבעלות פרטית,
המעניק שירות ללקוחות ביותר מ 140 מדינות ברחבי העולם.

מולטיואק היא הסמכות העליונה בתחום מכונות האריזה התרמופורמינג, מכונות לאריזה בוואקום, אמצעי איטום למגשים ומערכות תיוג.

המוטו של החברה שלנו "לארוז טוב יותר" משקף את ייעודנו לספק לכל לקוח את פתרון האריזה הטוב ביותר. מולטיואק מתאימה את המכונות באופן פרטני, העונה על דרישות הייצור, המוצר והאריזה של כל לקוח ולקוח. 
מכונת ואקום             מכונת ואקום למזון             מכונת ואקום למכירה             אריזת ואקום            אריזת ואקום למזון             
Powered by  Shopsystem חנות וירטואלית