סל הקניות 

רחוב האשל 5 פארק התעשייה הדרומי קיסריה טלפון:04-6344681
 כל המחירים באתר כוללים מע"מ ומשלוח
Multivac logo

 
עמוד ראשי ◄ מאמרים ◄ אריזות ואקום למזון

רקוב זה לא הסוף
למי זה לא קרה? באים להכין משהו, אחרי פרסומת מעוררת תיאבון בטלויזיה, יש את החשק הזה, הטעם נשאר בפה ואז אנחנו פותחים את המקרר או הארון ומגלים ש- המזון שכלכך רצינו פשוט נרקב לו, לאט לאט ובעקביות, הוא מתחיל להראות סימניו, ולנו? אלו חדשות לא טובות, זה אומר שאין לנו סיכוי היום להשיג את מה שרצינו כלכך, אבל אל חשש- בשביל זה ישנן אריזות ואקום למזון.אריזות ואקום למזון הן הפתרון המושלם למזון שאנו רוצים שישמר, וכולם משתמשים בהן, החל מבתי עסק המטפלים במזון ,על מנת לשמור על הטריותועד לבתים עם משפחות.זוהי הדרך להלחם ברקבון הקבוע של המזון של כולנו.
זהו הזמן המתאים להגיע להחלטה,האם אתם אנשים של אריזות ואקום למזון או שאתם אנשים שטרם הפנימו
חיים חדשים
ברגע שהחלטתם להכניס אריזות ואקום למזון לחייכם, המזון שלכם מקבל חיים חדשים, הוא שומר על הטריות שבו, הויטמינים ועל הצבע והמרקם, הכל הודות לטכניקה המבודדת אותו מחיידקים חיצוניים ופוטנציאל לקלקול,אל תטעו, אין זה אומר שהמזון מעכשיו יחייה יותר מכם, הוא פשוט יתעכב ברקבון, וישמור על אורך חיים תקין.
כולם מנצחים
באריזות ואקום למזון, כולם מנצחים.החל מהילדים שמרוויחים ארוחה טרייה ומלאת ויטמינים, אתם ששומרים על בריאותכם ואם אתם מנהלים עסק המתעסק במזון, גם לקוחותיכם מרוויחים (יחד אתכם) שימשיכו לחזור אליכם לעוד ועוד מוצרים ושירותים בצירוף המילה "איכות" שמעכשיו תעטר את שמכם בכל הנוגע לבקרת איכות
שיקולים
אם יש לכם את השיקולים לגביי אריזות ואקום למזון, תעשו קצת מחקר, הרשת כיום מלאת מידע, בניגוד לפעם, נפצו את הבורות שהייתה בידע חדש, ותלמדו על עוד יתרונות שנמצאים בתוך אריזות הואקום למזון, המבנים שבהם הן באות, החל מקופסאות ועד למיכון רלוונטי, העולם פתוח בפניכם,רק אל תהיו חד צדדים בנושא, זהו עולם מלא בסתירות מחקריות ,אך מה שכן בטוח, שכאן מדובר על החלטה נכונה, שתועיל לכל מי שסביבכם, כולל אתכם.יש לכם עדיין ספקות? זהו הזמן לחפש,לשאול ולמצוא את הפתרון שעובד עבורכם.אם החלטתם להכנס לעולם הזה, מומלץ לעשות בדיקה בקרב הפורומים השונים מהו המוצר האיכותי והמומלץ עבורכם, ואין לטפל בו בהתאם מבחינת נקיון,תפעול וכו...בהצלחה.

ברוכים הבאים לאתר המוביל בישראל, אשר ייתן מענה לצרכים שלכם בתחום האריזה בוואקום. מולטיואק מייצרת מכונות לאריזה בוואקום כבר למעלה מ־50 שנה; רשת השירות והתמיכה המקיפה שלנו מבטיחה כי נהיה תמיד הבחירה הראשונה של המקצוענים בכל העולם.
spacer


קבוצת מולטיואק היא אחת היצרנות המובליות בעולם של מכונות אריזה למסעדות, לבתי מלון, לחברות קייטרינג, למוצרי מזון, למוצרים רפואים סטריליים ולמוצרים תעשייתיים,
למעלה מ 100,000 מכונות מולטיואק נמכרו ברחבי העולם מאז ייסודה של החברה ב 1961. 

המכונות שלנו הן תו התקן המשמש למדידת איכותן של מכונות אחרות לאריזה בוואקום, ואנו שואפים לוודא כי נציע תמיד ערך מעולה של המכונות הטובות ביותר.

מולטיואק, אשר החלה את דרכה עם מכונה קטנה לאריזה בוואקום שאותה תכנן ובנה המייסד, ספ האגנמולר, במוסך שלו ב 1961, היא כיום תאגיד בין לאומי בבעלות פרטית,
המעניק שירות ללקוחות ביותר מ 140 מדינות ברחבי העולם.

מולטיואק היא הסמכות העליונה בתחום מכונות האריזה התרמופורמינג, מכונות לאריזה בוואקום, אמצעי איטום למגשים ומערכות תיוג.

המוטו של החברה שלנו "לארוז טוב יותר" משקף את ייעודנו לספק לכל לקוח את פתרון האריזה הטוב ביותר. מולטיואק מתאימה את המכונות באופן פרטני, העונה על דרישות הייצור, המוצר והאריזה של כל לקוח ולקוח. 
מכונת ואקום             מכונת ואקום למזון             מכונת ואקום למכירה             אריזת ואקום            אריזת ואקום למזון             
Powered by  Shopsystem חנות וירטואלית